Garnitur szyty na miarę od 900zł !

Do końca października przyjmujemy zamówienia na garnitury w wyjątkowej cenie ! 

Cena szycia to tylko 600 zł !

Resztę ceny stanowi koszt materiału i zależy od tego jaki wybierzesz (od 300 do 900 zł).

Bogata oferta ponad 50 tkanin do wyboru. 

garnitury ulotka

Przepis na uniwersalny garnitur.

Dobrze mieć w swojej szafie jeden uniwersalny garnitur, który stanowi bazę garderoby. Dzisiaj podajemy przepis, który idealnie sprawdzi się w pracy, na weselu, pogrzebie czy każdej innej sytuacji.

Naturalna linia ramion, czyli dobrze dobrany kształt i rozmiar poduszek. Otwarte klapy z wycięciami dokładnie na wysokości obojczyków. Ciemnogranatowa, wełniana tkanina – modna cały rok i swobodniejsza niż ponura czerń. Proste detale i spodnie bez zakładek – sprawiają że garnitur pasuje na każdą okazję. Ale najważniejsze jest to, żeby całość była dobrze dopasowana do tali ponieważ nawet najdroższy garnitur w złym rozmiarze będzie wyglądał źle.

Granatowy garnitur

Trudno znaleźć coś bardziej uniwersalnego niż granatowy garnitur. Idealnie sprawdza się w każdej sytuacji – elegancki zarówno w barze jak na sali konferencyjnej. Pomyśl o klasycznie skrojonym garniturze na dwa guziki, o subtelnej fakturze i taliowaniu. Marynarka może też służyć jako odrębny element stroju do noszenia z innymi spodniami z twojej szafy.

Legowiska dla psów.

Od dzisiaj mamy w naszej ofercie legowiska dla psów w trzech rozmiarach i w dwóch wzorach. 

Legowisko z wyciąganą poduszką dzięki czemu łatwo je wyprać w pralce.

Wykonane jest z wytrzymałej tkaniny poliestrowej.

Jest odporne na zadrapania, odkształcenia oraz zabrudzenia.

Należy prać w temperaturze 30’C.

Spód wykonany jest z wytrzymałej włókniny (wigofilu) dzięki czemu nie przeciera się.

Legowiska można zamówić telefonicznie. Serdecznie zapraszamy!

ceny

Mała czarna

„Mała czarna” stworzona przez Coco Chanel jest podstawowym składnikiem damskiej garderoby. Dobrze jest mieć czarną sukienkę-bazę, która może być przy pomocy dodatków rozbudowywana bądź upraszczana, zależnie od okazji. Ta sama czarna sukienka koktajlowa może stać się strojem biznesowym – po nałożeniu żakietu, natomiast strojem wieczorowym po dodaniu odpowiedniej biżuterii, ozdób czy po zmianie obuwia.

mała czarna

Grafika by Hanna Sieńko